Echa meczu pomi臋dzy Artystami a TVN24

Charytatywny mecz pomi臋dzy Hokejow膮 Reprezentacj膮 Artyst贸w Polskich a TVN24, nad kt贸rym patronat obj臋艂a Fundacja PETRALANA, zako艅czy艂 si臋 remisem 7:7. Jednak nie wynik by艂 najwa偶niejszy, tylko pow贸d, dla kt贸rego wydarzenie w og贸le si臋 odby艂o.

Rower dla uczestnika biegu GONItwa

Po raz kolejny wsp贸艂uczestniczyli艣my w inicjatywie, kt贸ra 艂膮czy przyjemne z po偶ytecznym – Bytomski Charytatywny Bieg Godno艣ci GONItwa to akcja, kt贸ra integruje dzia艂alno艣膰 dobroczynn膮 z propagowaniem ruchu.

PLECAK dar od serca

Pocz膮tek roku szkolnego ju偶 lada dzie艅, to ostatni dzwonek na skompletowanie szkolnej wyprawki, kt贸ra zawsze jest sporym obci膮偶eniem dla rodzinnego bud偶etu, a koszty rosn膮 tym bardziej, im wi臋cej dzieci w rodzinie jest w wieku szkolnym. STOWARZYSZENIE SPARTAKUS po raz drugi zorganizowa艂o akcj臋 charytatywn膮 鈥濸LECAK dar od serca鈥, kt贸rej celem obdarowanie najbardziej potrzebuj膮cych uczni贸w z Bytomia plecakami wraz z niezb臋dnymi szkolnymi akcesoriami. Do akcji w艂膮czy艂a si臋 ponownie Fundacja PETRALANA.

Wakacje nad morzem – to jest to!

A偶 setka dzieci z bytomskiej Parafii 艢w. Tr贸jcy sp臋dzi艂a dwa tygodnie w nadba艂tyckim Pobierowie, a Fundacja PETRALANA przyczyni艂a si臋 do tego, 偶e wyjazd w og贸le by艂 mo偶liwy.