Fundacja Petralana

KARBIOWSKA GRA MIEJSKA “…BO KARB TO SKARB”

Bytomska dzielnica Karb, to miejsce bezpośrednio sąsiadujące z lokalizacją fabryki PETRALANA S.A. Z powyższego powodu Fundacja PETRALANA z przyjemnością wsparła Parafię Dobrego Pasterza, organizatora gry miejskiej „… bo Karb to Skarb”. Gra miała na celu integrację mieszkańców dzielnicy i przeprowadzona w takiej formule sprawdziła się znakomicie. Sporemu zainteresowaniu towarzyszyła doskonała zabawa i uśmiechy które nie schodziły z twarzy uczestników i organizatorów na wszystkich etapach gry.