Kilometry Pomocy -podsumowanie

Udało się! Na linii startu w jeden z ostatnich dni listopada ustawiło się 264 uczestników z ambitnym celem pokonania jak najwięcej kilometrów w słusznej sprawie -pomocy małemu Szymonowi w biegu „Kilometry pomocy”!

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować, uczestnikom, których dobre serce zmusiło do przebiegnięcia w sumie 3526 km a co przełożyło się na kwotę 17 630,- zł –którą Fundacja PETRALANA przekazała rodzicom Szymona.
Miasto Bytom, Osir Bytom i MZDiM w Bytomiu bardzo pomogły w organizacji biegu. Dziękujemy zarządowi Miasta – Panu Prezydentowi Mariuszowi Wołoszowi za honorowy patronat, oraz zastępcom prezydenta – Michał Bieda i Adamowi Frasowi, którzy wzięli udział w imprezie. Wsparł nas także radny Pan Michał Misiaszek, który dołączył do grona wolontariuszy Fundacji

Za pełną zaangażowania postawę dziękujemy naszym wolontariuszom z: Szkoły Podstawowej nr 33 w Bytomiu, Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu oraz Zespołowi Szkół Mechaniczno-Elektronicznych Bytom. Podziękować także chcielibyśmy firmą które nas wsparły w realizacji tego projektu: firmie Zmierzymy Czas za profesjonalne pomiary czasu i ilości kilometrów, firmie Remar dziękujemy za produkcję medali na preferencyjnych warunkach, a ZBM Zdrowie za zabezpieczenie medyczne.

Dziękujemy! -bez was by to się nie mogło udać.