Echa meczu pomi臋dzy Artystami a TVN24

Charytatywny mecz pomi臋dzy Hokejow膮 Reprezentacj膮 Artyst贸w Polskich a TVN24, nad kt贸rym patronat obj臋艂a Fundacja PETRALANA, zako艅czy艂 si臋 remisem 7:7. Jednak nie wynik by艂 najwa偶niejszy, tylko pow贸d, dla kt贸rego wydarzenie w og贸le si臋 odby艂o. Faktycznym zwyci臋zc膮 tego meczu jest m艂ody d偶udoka 艁ukasz Wysocki, kt贸ry w styczniu 2020 r. uleg艂 nieszcz臋艣liwemu wypadkowi i dozna艂 urazu kr臋gos艂upa 鈥 ca艂y doch贸d ze sprzeda偶y bilet贸w na widowisko hokejowych zmaga艅 artyst贸w i dziennikarzy pow臋druje na zakup sprz臋tu do rehabilitacji 艁ukasza. 13 pa藕dziernika 2021 r. Klub Hokejowy Polonia Bytom oficjalnie przekaza艂 艁ukaszowi czek na 20 000 z艂.

Warto doda膰, 偶e kibice odpowiedzieli na apel w艂odarza Bytomia, prezydenta Mariusza Wo艂osza i zabrali ze sob膮 pluszaki, kt贸re pod koniec meczu posypa艂y si臋 z trybun na tafl臋 lodowiska. Maskotki zosta艂y wyprane, zdezynfekowane i wkr贸tce trafi膮 na bytomskie i gliwickie oddzia艂y szpitalne. 聽

Serdecznie dzi臋kujemy wszystkim, kt贸rzy w艂膮czyli si臋 w to wydarzenie jako organizatorzy, uczestnicy i kibice.