Rower dla uczestnika biegu GONItwa

Fot. dzi臋ki uprzejmo艣ci p. Krzysztofa ze zmierzymyczas.pl

11 wrze艣nia 2021 r. na terenie Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla odby艂 si臋 po raz czwarty Bytomski Charytatywny Bieg Godno艣ci GONItwa, kt贸rego g艂贸wnym organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Os贸b z Niepe艂nosprawno艣ci膮 Intelektualn膮. Bieg odby艂 si臋 w ramach obchod贸w Bytomskiego Dnia Godno艣ci Os贸b z Niepe艂noprawno艣ci膮 Intelektualn膮, jego celem jest wsparcie dla podopiecznych O艣rodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Bytomiu-Szombierkach. Fundacja PETRALANA r贸wnie偶 w tym roku ufundowa艂a rower 鈥 nagroda zosta艂a rozlosowana w艣r贸d uczestnik贸w GONItwy.

Serdecznie gratulujemy zwyci臋zcom oraz wszystkim uczestnikom (sam udzia艂 ma ogromne znaczenie!) Bytomskiego Charytatywnego Biegu. Dzi臋kujemy OREW Bytom, 偶e ponownie mogli艣my wzi膮膰 udzia艂 w tym wydarzeniu.

Fot. Miasto Bytom
Z dum膮 chwalimy si臋 podzi臋kowaniami