Ciężarówka Pomocy PETRALANY pojedzie do firmy B PLUS B

Pomysł akcji charytatywnej Ciężarówka Pomocy PETRALANY okazał się udany i niezwykle pożyteczny. Przypomnijmy, że 1 lipca właściciele firmy PETRALANA S.A. wystawili na licytację ciężarówkę załadowaną aż 74,88 mwełny fasadowej PETRAFAS o grubości 150 mm z założeniem, że całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na leczenie ratujące życie cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni typu 1 Kirilla. Licytacja trwała dwa tygodnie – do godz. 12.00 15 lipca najwyższą zaoferowaną kwotą okazało się 25 000 zł, którymi stawkę podbiła firma B PLUS B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i tym samym została zwycięzcą licytacji oraz właścicielem ładunku mineralnej wełny skalnej PETRAFAS.

Zwycięzca realnie wspomoże ratowanie życia Kirilla, za co serdecznie dziękujemy w imieniu chłopca i jego rodziców. Otwartość i wrażliwość na cierpienie dziecka oraz chęć ofiarowania pomocy zasługują na wyrazy szacunku i uznania.

W ciągu najbliższych tygodni – w umówionym terminie – Ciężarówka Pomocy PETRALANY z ładunkiem wełny pojedzie do firmy B PLUS B.

Szczegóły licytacji można znaleźć w Regulaminie.