Do kogo pojedzie Ciężarówka Pomocy PETRALANY z podwójnie cennym ładunkiem?

O tym, że mały Kirill pilnie potrzebuje pomocy, już informowaliśmy. Teraz chcemy podzielić się informacją o pomyśle na zintensyfikowanie faktycznego wsparcia dla ratowania zdrowia chłopca.

PETRALANA S.A. wystawia na licytację ciężarówkę do pełna załadowaną mineralną wełną skalną najwyższej jakości. Aż 74,88 m3 wełny fasadowej PETRAFAS o grubości 150 mm zostało zakupionych przez właścicieli firmy i ofiarowanych na licytację, z której całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie ratujące życie Kirilla, cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Jedynym sposobem na zahamowanie choroby jest niezwykle kosztowna terapia genowa, która przekracza możliwości finansowe rodziców chłopca, dlatego Fundacja PETRALANA oraz PETRALANA S.A. podjęły inicjatywę zorganizowania licytacji charytatywnej, która wystartuje 1 lipca 2021 r. Zwycięzca realnie wspomoże ratowanie życia Kirilla i jednocześnie stanie się posiadaczem ładunku wełny fasadowej.

Aktualnie najwyższa kwota w licytacji wynosi: 25 000 zł (B PLUS B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.).

Licytacja zakończy się 15 lipca – wówczas ogłosimy, do kogo pojedzie Ciężarówka Pomocy PETRALANY i kto zostanie darczyńcą na rzecz naszego podopiecznego. Szczegóły licytacji można znaleźć w Regulaminie.