艢wi膮teczne paczki dla najm艂odszych!

Wielkimi krokami przysz艂y tegoroczne 艣wi臋ta Bo偶ego Narodzenia i wzorem lat poprzednich by艂 to okres wzmo偶onej pracy w szeregach wolontariuszy fundacji. Dzi臋ki zaanga偶owaniu Rady Fundacji w艣r贸d realizowanych projekt贸w znalaz艂y si臋 mi臋dzy innymi 艣wi膮teczne paczki. Projekt charytatywny zosta艂 stworzony i zrealizowany 聽z my艣l膮 o dzieciach z bytomskich 艣wietlic 艣rodowiskowych i socjoterapeutycznych. Dodatkowym wymiarem akcji by艂o przekazanie za po艣rednictwem parafii – s膮siaduj膮cych z fabryk膮 PETRALANA SA, paczek dla najbardziej potrzebuj膮cych rodzin z dzielnic Karb i Bobrek. W sumie przygotowali艣my niemal 250 paczek, kt贸re z my艣l膮 o najm艂odszych wype艂nia艂y s艂odycze i owoce, paczki dla rodzin zawiera艂y produkty spo偶ywcze pozwalaj膮ce na przygotowanie 艣wi膮tecznych posi艂k贸w.