Fundacja Petralana

WSPARLI艢MY GRIZZLY JUDO CLUB Z BYTOMIA

Fundacja PETRALANA, wspar艂a GRIZZLY Judo Club, organizatora dzieci臋cych zawod贸w judo w Bytomiu. Zawody by艂y zorganizowane zar贸wno z my艣l膮 o najm艂odszych sportowcach zaczynaj膮cych swoj膮 przygod臋 z judo jak i o m艂odych zawodnikach, kt贸rzy trenuj膮 ju偶 kilka lat.
Judo u swych podstaw to droga samodoskonalenia, dlatego cieszymy si臋 z tak du偶ego zainteresowania zawodami. Chcieliby艣my tym samym pogratulowa膰 wszystkim uczestnikom zawod贸w a w szczeg贸lno艣ci wyrazi膰 nasze uznanie tym kt贸rzy pierwszy raz staneli na macie i zmierzyli si臋 z przeciwnikiem.