Fundacja Petralana

KARBIOWSKA GRA MIEJSKA “…BO KARB TO SKARB”

Bytomska dzielnica Karb, to miejsce bezpo┼Ťrednio s─ůsiaduj─ůce z lokalizacj─ů fabryki PETRALANA S.A. Z powy┼╝szego powodu Fundacja PETRALANA z przyjemno┼Ťci─ů wspar┼éa Parafi─Ö Dobrego Pasterza, organizatora gry miejskiej ÔÇ×ÔÇŽ bo Karb to SkarbÔÇŁ. Gra mia┼éa na celu integracj─Ö mieszka┼äc├│w dzielnicy i przeprowadzona w takiej formule sprawdzi┼éa si─Ö znakomicie. Sporemu zainteresowaniu towarzyszy┼éa doskona┼éa zabawa i u┼Ťmiechy kt├│re nie schodzi┼éy z twarzy uczestnik├│w i organizator├│w na wszystkich etapach gry.