Szczeg贸lna pomoc dla seniorki z Bytomia -zrealizowana!

Na kr贸tko przed ko艅cem roku uda艂o nam si臋 pom贸c jeszcze jednej osobie. Bytomianka, Pani Urszula zmaga si臋 z licznymi chorobami p艂uc a dzisiaj w dobie pandemii koronawirusa 偶ycie os贸b w podesz艂ym wieku jest zagro偶one, co wi臋cej choroby p艂uc jeszcze to niebezpiecze艅stwo wzmagaj膮. Dzi臋ki zaanga偶owaniu Pana Tomasza Greczkowicza w pomoc seniorom w tym trudnym okresie, uda艂o nam si臋 sfinansowa膰 zakup, niezb臋dnego dla zdrowia pani Urszuli, koncentratora tlenu. Przekazanie urz膮dzenia mogli艣my zrealizowa膰 dzi臋ki mi臋dzy innymi wsparciu finansowemu kt贸re otrzymali艣my od studia tatua偶u Silesia Tattoo a tak偶e profesjonalnej pomocy otrzymanej od sklepu medycznego i wypo偶yczalni sprz臋tu rehabilitacyjnego BRANDvital. Wszystkim zaanga偶owanym w t膮 mi艂膮 akcj臋 pomocow膮 dzi臋kujemy. Sam moment przekazania urz膮dzenia, maj膮c na uwadze bezpiecze艅stwo Pani Urszuli, by艂 kr贸tki i z zachowaniem maksymalnego dystansu, dlatego teraz, tutaj Pani Urszuli 偶yczymy du偶o zdrowia!