PONOWNIE POMAGAMY SENIOROM

FUNDACJA PETRALANA WRAZ Z MIASTEM BYTOM KOLEJNY RAZ OFERUJE POMOC DLA SENIORÓW!

Akcja ÔÇ×Pomoc dla senioraÔÇŁ, kt├│ra rozpocz─Ö┼éa si─Ö w marcu br. podczas pierwszej fali zagro┼╝enia epidemicznego skierowana jest do os├│b mieszkaj─ůcych w Bytomiu, kt├│re uko┼äczy┼éy 65 lat, mieszkaj─ů samotnie lub z osob─ů niepe┼énosprawn─ů, d┼éugotrwale chor─ů.
Z uwagi na kolejn─ů fal─Ö pandemii koronawirusa, kt├│ra niesie zagro┼╝enie szczeg├│lnie dla os├│b w podesz┼éym wieku, Fundacja ponownie podejmuje si─Ö pomocy poprzez dostarczenie zakup├│w realizowanych w sklepach spo┼╝ywczych i aptekach (art. spo┼╝ywcze, ┼Ťrodki czysto┼Ťci, leki).

JAK TO DZIAŁA?

Wystarczy zadzwoni─ç do Miejskiego O┼Ťrodka Pomocy Rodzianie w Bytomiu, tel 32 3886722 w godzinach od 8 do 13 od poniedzia┼éku do pi─ůtku
i poprosi─ç o pomoc w ramach akcji “POMOC DLA SENIORA”

Po podaniu adresu, wolontariusz o um├│wionej godzinie pojawi si─Ö by om├│wi─ç i zrealizowa─ç zakupy

BEZPIECZEŃSTWO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE!

UWAGA:
BY ZAPEWNI─ć BEZPIECZE┼âSTWO PROSIMY ZWR├ôCI─ć SZCZEG├ôLN─ä UWAG─ś NA:

• Dzwoni─ůc po pomoc, otrzymacie Pa┼ästwo indywidualny, kt├│ry b─Ödzie zna┼é jedynie wolontariusz fundacji skierowany do pomocy Pa┼ästwu (prosimy go zapisa─ç i zweryfikowa─ç podczas kontaktu z wolontariuszem -zapyta─ç wolontariusza o nadany numer)
  • ka┼╝dy wolontariusz fundacji b─Ödzie mia┼é identyfikator oraz tzw. smycz z logo PETRALANA
  • ka┼╝dy wolontariousz b─Ödzie wyposa┼╝ony w ┼Ťrodki ochrony osobistej maseczk─Ö oraz r─Ökawiczki
  • oferowana pomoc jest bezp┼éatna
  • pomoc nie obejmuje koszt├│w zwiazanych z zakupami
  • fundacja i jej wolontariusze nie podejmuj─ů pierwsi kontaktu -nie zg┼éaszaj─ů si─Ö samodzielnie z propozycj─ů pomocy!