PLECAK – DAR OD SERCA

Fundacja Petralana w┼é─ůczy┼éa si─Ö w akcj─Ö “Plecak – dar od serca” zorganizowan─ů przez Stowarzyszenie Spartakus. Jest to pierwsza tego typu akcja w Bytomiu, maj─ůca na celu wsparcie dzieci z najbardziej potrzebuj─ůcych rodzin. Rodziny te zosta┼éy starannie wyselekcjonowane w drodze szczeg├│┼éowej analizy przez cz┼éonk├│w w/wym stowarzyszenia.

Akcja “Plecak – dar od serca” polega┼éa na podarowaniu dzieciom nowych plecak├│w z pe┼énym wyposa┼╝eniem na nowy rok szkolny. Plecaki s─ů dzieciom szkolnym niezb─Ödne, a niestety bardzo kosztowne, st─ůd taki charakter akcji.

Wierzymy, ┼╝e plecaki, kt├│re ufundowa┼éa Fundacja Petralana przyczyni─ů si─Ö do tego, aby dzieci z jeszcze wi─Öksz─ů frajd─ů i zapa┼éem pozyskiwa┼éy now─ů wiedz─Ö, pilnie si─Ö uczy┼éy, nabywa┼éy nowe umiej─Ötno┼Ťci i w przysz┼éo┼Ťci osi─ůga┼éy same sukcesy i satysfakcj─Ö w ┼╝yciu zawodowym. Tego im z ca┼éego serca ┼╝yczymy!