Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bytomiu otrzymały art. plastyczne.

Fundacja PETRALANA przekazała artykuły plastyczne dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bytomiu. Niniejsza niespodzianka, dla niepełnosprawnych intelektualnie dorosłych, stanowiła wyraz wdzięczności za pomoc w przygotowaniu kalendarza Fundacji PETRALANA „Śląsk nie jest czarno-biały” -wydawanego dzięki zaangażowaniu Grupy Infomax. Po raz kolejny uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz  ich opiekunowie wyrazili gotowość do artystycznej aranżacji kolorów na czarno białych zdjęciach Śląska. Część prac, które znajdą się w kalendarzu, została już przygotowana przez niepełnosprawne dzieci z Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Bytomiu a wszystkich zainteresowanych tematem artystycznej kreacji kolejnych stron kalendarza zapraszamy do śledzenia naszego bloga gdzie już wkrótce przybliżymy ten ciekawy projekt.

Przekazanie artykłów plastycznych przez Fundację PETRALANA