Seweryn Gazda -młody zawodnik motocross i super enduro

Dla Fundacji PETRALANA podstawowym obszarem działań jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Jednak nie zapominamy także o młodych zawodnikach pragnących rozwijać talent sportowy. W gronie takich zawodników, których z dumą wspieramy jest Seweryn Gazda.

Sewery to jedenastolatek, którego pasją jest superenduro i motocross i choć sezon startów w sezonie 2019 w  Motocrossie dopiero się zaczyna, to ma już za sobą kilka osiągnięć.

Dwie rundy Mistrzostw Strefy Polski Południowej z pierwszym i drugim miejscem a to dopiero początek bo czeka nas jeszcze cztery rundy.

Mam za sobą już starty na Słowacji i Czechach, gdzie poziom jest o wiele wyższy a inni zawodnicy bardziej doświadczeni .

Dwie rundy Czesko Słowackiego  cyklu Meteorit Cup w którym Seweryn zajął : drugie miejsce ( Gbely-Słowacja) oraz trzecie miejsce ( Vranov u Brna ) Czeskiej rundy Chalupa Cup gdzie udało się wywalczyć pierwsze miejsce (Dolni Hermanice )

 Ponieważ Czeski motocross jest na bardzo wysokim poziomie to trzeba także  wspomnieć o starcie w prestiżowych i bardzo wymagających zawodach którymi są Mistrzostwa Czech Juniorów

W ten weekend starujemy w kolejnej rundzie Meteoriy Cup w miejscowości Dalecin  i Mistrzostwach Moraw w Vranov u Brna , również w Czechach .

Za tydzień ostre ściganie w kolejnej Rundzie Mistrzostw Czech Juniorów.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy