Obóz młodych zawodników judo z Uczniowskiego Klubu Sportowego przy SP 33

Uczniowie wspieranego przez Fundację PETRALANA klubu sportowego z bytomskiej Szkoły Podstawowej nr 33  wzięli udział w międzynarodowym campie techniczno sparingowym w Elblągu. Uczestników było blisko 500 osób z Polski, Czech, Litwy, Rosji i Niemiec. Podczas dwóch sesji treningowych dziennie, zawodnicy mieli okazję szkolić technikę i taktykę pod okiem Damiano Martinuzziego z Belgii, jednego z najlepszych trenerów młodego pokolenia judoków, który wychował miedzy innymi Tome Nikoforova – vice mistrza świata bez podziału na wagi oraz mistrza europy wagi ciężkiej.

Zawodnicy podesłali nam zdjęcia i podziękowania oraz napisali kilka słów:

Camp był pełen kształtujących, walk, wskazówek oraz możliwością poznania nowych kolegów z innych klubów i państw. Nie bylibyśmy w stanie zrealizować tego wyjazdu gdyby nie Fundacja Petralana, która jak zawsze wsparła nasze dzieciaki w drodze do mistrzostwa.

Kadra i Zawodnicy

Camp Judo w Elblągu