Ob贸z m艂odych zawodnik贸w judo z Uczniowskiego Klubu Sportowego przy SP 33

Uczniowie wspieranego przez Fundacj臋 PETRALANA klubu sportowego z bytomskiej Szko艂y Podstawowej nr 33 聽wzi臋li udzia艂 w mi臋dzynarodowym campie techniczno sparingowym w Elbl膮gu. Uczestnik贸w by艂o blisko 500 os贸b z Polski, Czech, Litwy, Rosji i Niemiec. Podczas dw贸ch sesji treningowych dziennie, zawodnicy mieli okazj臋 szkoli膰 technik臋 i taktyk臋 pod okiem Damiano Martinuzziego z Belgii, jednego z najlepszych trener贸w m艂odego pokolenia judok贸w, kt贸ry wychowa艂 miedzy innymi Tome Nikoforova 鈥 vice mistrza 艣wiata bez podzia艂u na wagi oraz mistrza europy wagi ci臋偶kiej.

Zawodnicy podes艂ali nam zdj臋cia i podzi臋kowania oraz napisali kilka s艂贸w:

Camp by艂 pe艂en kszta艂tuj膮cych, walk, wskaz贸wek oraz mo偶liwo艣ci膮 poznania nowych koleg贸w z innych klub贸w i pa艅stw. Nie byliby艣my w stanie zrealizowa膰 tego wyjazdu gdyby nie Fundacja Petralana, kt贸ra jak zawsze wspar艂a nasze dzieciaki w drodze do mistrzostwa.

Kadra i Zawodnicy

Camp Judo w Elbl膮gu