Bożonarodzeniowa niespodzianka dla dzieci.

Tradycyjnie, nim nadeszły dni świąteczne, Fundacja PETRALANA przygotowała 150 paczek bożonarodzeniowych ze słodyczami. Na krótko przed wigilią Bożego Narodzenia wolontariusze fundacji przekazali paczki dzieciom z bytomskich świetlic środowiskowych i socjoterapeutycznych. Obdarowywanie w tym wyjątkowym okresie, najmłodszych z najbardziej potrzebujących rodzin, wpisało się w tradycję działań Fundacji. Zespół Fundacji wspólnie z inicjatorem akcji Panem Tomaszem Greczkowiczem, kolejny rok  konsekwentnie realizuje ten dobroczynny projekt. Dzieci także w tym roku przygotowały fantastyczne podziękowania, od śpiewania kolęd przy akompaniamencie gitary, poprzez ręcznie zdobione kartki aż po pokazy choreograficzno-taneczne. Fundacja dziękuje wolontariuszom za zaangażowanie, dzięki któremu niejeden uśmiech dziecka zagościł przy świątecznym stole.

Rozdanie paczek, dla dzieci z bytomskich świetlic 2018