Judo – niezwyk艂a droga Andrzeja Sadowskiego

Judo -sport walki, droga kszta艂tuj膮ca cia艂o i umys艂. W艣r贸d licznego grona os贸b uprawiaj膮cych t膮 dyscyplin臋 jest tak偶e Andrzej Sadowski, i w sumie nie by艂o by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, i偶 Andrzej cierpi na pora偶enie m贸zgowe. W sport wci膮gn膮艂 go jego ojciec nie pozwalaj膮c by choroba ogranicza艂a jego zainteresowania.

Fundacj臋 odwiedzi艂a ca艂a rodzina, by z艂o偶y膰 podzi臋kowania za wsparcie zwi膮zane z dofinansowaniem przez Fundacj臋 zakupu nowego w贸zka dla Andrzeja. By艂a to wyj膮tkowa okazja by pozna膰 przesympatycznych ludzi i wyj膮tkowo skromnego, troch臋 skr臋powanego ca艂膮 sytuacj膮 Andrzeja, kt贸ry jednak swoim optymizmem ducha szybko rozlu藕ni艂 atmosfer臋 spotkania. Trzymamy kciuki za przekraczanie 聽kolejnych barier jakie stawia przed nim choroba.