“Dziel Serce” to nowy projekt naszej Fundacji dla braci Łukasza i Bartosza.

“Dziel Serce” projekt Fundacji PETRALANA dla Bartosza i Łukasza Jaszczurów.

Łukasz jest starszy, urodził się zdrowy by systematycznie, stopniowo tracić słuch i wzrok. 4 lata później na świat przyszedł Bartosz, także zdrowy lecz w krótkim czasie choroba dotknęła i jego. Dzisiaj bracia poruszają się na wózkach inwalidzkich i są karmieni dojelitowo. Dla lekarzy choroba to zespół wad wrodzonych dla rodziców Łukasz i Bartosza to nieustanne starania i  troska o to by życie ich synów w mroku i ciszy nie odebrało uśmiechu ich dzieciom.

Zarówno Łukasz jak i Bartosz wymagają bardzo intensywnej stałej rehabilitacji. To dzięki niej mogą się z pomocą opiekunów poruszać. Projekt „dziel Serce” ma na celu sfinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla obojga braci w ośrodku “Neuron” w Małym Gacnie. Dziel Serce i włącz się w pomoc braciom.

Wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji PETRALANA:

PKO Bank Polski S.A. 25 1020 2313 0000 3802 0531 2709

Z tytułem wpłaty „Dziel serce dla Łukasza i Bartosza”

Łukasz i Bartosz Jaszczurowie.