“Dziel Serce” to nowy projekt naszej Fundacji dla braci 艁ukasza i Bartosza.

“Dziel Serce” projekt Fundacji PETRALANA dla Bartosza i 艁ukasza Jaszczur贸w.

艁ukasz jest starszy, urodzi艂 si臋 zdrowy by systematycznie, stopniowo traci膰 s艂uch i wzrok. 4 lata p贸藕niej na 艣wiat przyszed艂 Bartosz, tak偶e zdrowy lecz w kr贸tkim czasie choroba dotkn臋艂a i jego. Dzisiaj bracia poruszaj膮 si臋 na w贸zkach inwalidzkich i s膮 karmieni dojelitowo. Dla lekarzy choroba to zesp贸艂 wad wrodzonych dla rodzic贸w 艁ukasz i Bartosza to nieustanne starania i 聽troska o to by 偶ycie ich syn贸w w mroku i ciszy nie odebra艂o u艣miechu ich dzieciom.

Zar贸wno 艁ukasz jak i Bartosz wymagaj膮 bardzo intensywnej sta艂ej rehabilitacji. To dzi臋ki niej mog膮 si臋 z pomoc膮 opiekun贸w porusza膰. Projekt 鈥瀌ziel Serce鈥 ma na celu sfinansowanie turnus贸w rehabilitacyjnych dla obojga braci w o艣rodku “Neuron” w Ma艂ym Gacnie. Dziel Serce i w艂膮cz si臋 w pomoc braciom.

Wp艂aty prosimy kierowa膰 na konto Fundacji PETRALANA:

PKO Bank Polski S.A. 25 1020 2313 0000 3802 0531 2709

Z tytu艂em wp艂aty 鈥濪ziel serce dla 艁ukasza i Bartosza鈥

艁ukasz i Bartosz Jaszczurowie.