Fundamenty projektu „Odbudujmy Dom” gotowe!

Fundamentem dla podjęcia się tego projektu była szybka i jednoznaczna decyzja Rady Fundacji PETRALANA mówiąca, że Fundacja powinna włączyć się w niesienie pomocy ludziom poszkodowanym przez nawałnicę.

Dzisiaj fundament tego projektu to już faktycznie wystający z ziemi fundament nowego domu! Cieszymy się niezmiernie, że z pomocą wielu osób o wielkim sercu udało się już  praktycznie zakończyć pierwszy etap prac. Fundamenty gotowe, przyłącza mediów gotowe, a kolejnym etapem będzie postawienie prefabrykowanych ścian energooszczędnego domu.

Prace budowlane nabrały wyjątkowego tempa –już wkrótce będziemy mogli zobaczyć nowy dom i radość rodziny Państwa Schmidt a poniżej materiał zdjęciowy z placu budowy!