Bytomski Charytatywny Bieg Godno艣ci “GONITWA”

27 maja w centrum Bytomia odby艂 si臋 charytatywny bieg. Organizatorzy mieli szczytny cel do osi膮gni臋cia -pozyskanie 艣rodk贸w na remont 聽O艣rodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Bytomiu 聽dla uczni贸w niepe艂nosprawnych intelektualnie. Bieg nie by艂 jedyn膮 atrakcj膮, kt贸ra czeka艂a na odwiedzaj膮cych w tym dniu Park Miejski im. Kachla. Najm艂odsi mogli wzi膮膰 udzia艂 w mini biegu z przeszkodami, poskaka膰 na dmuchawcach. By艂a tak偶e loteria fantowa, pokazy s艂u偶b mundurowych oraz wyst臋py artystyczne. 聽Fundacja nasza pozyska艂a nagrody rozlosowane w艣r贸d uczestnik贸w biegu. Zach臋cali艣my podczas imprezy do聽聽wspierania charytatywnych projekt贸w. By艂o to dla nas szczeg贸lnie wa偶ne, gdy偶 remont o艣rodka na rzecz kt贸rego zorganizowany by艂 bieg jest w s膮siedztwie naszej Fundacji.