Wsparliśmy udział najmłodszych judoków Grizzly Judo Club w obozie szkoleniowym.

Camp Treningowy, który odbył się w dniach 6-8 stycznia 2017  roku w Elblągu jest największym wydarzeniem tego typu w Polsce. Dzieli się na cześć techniczna, sparingowa oraz seminarium dla trenerów. W tym roku na macie stawiło się blisko 1000 zawodników i zawodniczek z wszystkich najmocniejszych klubów z Polski oraz goście z Rosji, Litwy, Łotwy, Czech i Estonii.  Gościem specjalnym prowadzacym część techniczną był dwukrotny mistrz olimpijski -legenda polskiego judo Waldemar Legień.

Nasi najmłodsi zawodnicy z klubu Grizzly Judo Club w 100  procentach wykorzystali ten wyjazd, tocząc wiele walk oraz ucząc się rozwiązań technicznych od mistrza. Dwie zawodniczki, które wzięły udział w campie szybko wykorzystały nowe umiejętności. Zaraz po campie odbyły się mistrzostwa śląska młodzików, w których z racji młodego wieku debiutowały. Obie wywalczyły złote medale tej imprezy. Gratulujemy!

20170106_090253_resized