Przekazaliśmy 250 paczek świątecznych

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, w którym radość powinna gościć w każdym sercu. Fundacja PETRALANA, podobnie jak miało to miejsce w zeszłym roku, postanowiła wspomóc najuboższych mieszkańców naszego regionu. Pragniemy aby dla najbardziej potrzebujących pomocy Święta Bożego Narodzenia były okresem radości.  Fundacja, dzięki wsparciu PETRALANA SA a także firmy Platforma Izolacji, Auchan w Bytomiu oraz Labore, ABG i AllBag, mogła przekazać 250 paczek dla najbardziej potrzebujących rodzin z Bytomia oraz dzieci z świetlic środowiskowych i socjoterapeutycznych. Świetlice te są często jedynymi miejscami, w których dzieci z dysfunkcyjnych rodzin mogą spokojnie spędzić czas po szkole, odrobić zadania domowe, gdzie znajdują zainteresowanie i opiekę. Tym samym chcemy podziękować wszystkim firmom, które zaangażowały się w ten świąteczny projekt. To, ile autentycznej i spontanicznej radości może dostarczyć niniejszy gest, doskonale pokazują zdjęcia z momentu przekazania paczek – zapraszamy do galerii.

rozdanie-paczek-fundacja-petralana-2016-00

rozdanie-paczek-fundacja-petralana-2016-12