Dzi臋kujemy za wielkie serce!

28聽 sierpnia Spartan Workout w Piekarach 艢l膮skich by艂 doskona艂ym miejscem by zapozna膰 si臋 z systemem bieg贸w przeszkodowych organizowanych w ponad 21 krajach przez 聽Spartan Race ( www.SpartanRace.pl ). Ka偶dy uczestnik mia艂 okazj臋 by podszkoli膰 si臋 z techniki pokonywania przeszk贸d terenowych, wzi膮膰 udzia艂 w wyczerpuj膮cej rozgrzewce poprowadzonej przez Klaudi臋 Szcz臋sn膮 DO IT WITH ME,聽a na deser przyst膮pi膰 do grupowych zawod贸w w trakcie kt贸rych trzeba by艂o pokona膰 12 przeszk贸d w walce o zwyci臋stwo. Dla Nas szczeg贸lnie wa偶nym punktem w planie workout-u by艂a moment licytacji unikalnej, termoaktywnej koszulki z limitowanej z艂otej edycji 鈥濩UDO Team i Spartan Race鈥. W tym miejscu chcieliby艣my z艂o偶y膰 gor膮ce podzi臋kowania dla Spartan Race Polska za organizacj臋 licytacji, kt贸r膮 z zaanga偶owaniem poprowadzi艂a Pani Prezydent Piekar 艢l膮skich S艂awa Umi艅ska-Duraj. Licytacja koszulki by艂a spraw膮 o tyle wa偶n膮 i presti偶ow膮, i偶 ca艂y doch贸d z jej licytacji zostanie przekazany na leczenie Amelii Suwa艂y, ma艂ej dziewczynki, cierpi膮cej na artrogrypoz臋. Dzisiaj Amelia Porusza si臋 z najwi臋kszym trudem ale intensywna rehabilitacja mo偶e pozwoli膰 jej na pokonanie choroby, przywr贸ci膰 sprawno艣膰 i normalne 偶ycie. Ch臋ci膮 pomocy Amelii wykazali si臋 wszyscy uczestnicy Spartan Workout, jednak po 聽zaci臋tej licytacji unikalna koszulka pow臋drowa艂a do zwyci臋zc贸w z Piekar 艢l膮skich: Pani S艂awy Umi艅skiej-Duraj Prezydent Piekar 艢l膮skich, Pana Krzysztofa Turza艅skiego V-ce Prezydenta Piekar 艢l膮skich oraz Pana Adriana Szastoka Radnego Rady Miasta Piekary 艢l膮skie. Jak szybko si臋 okaza艂o nie 艂atwo jest odebra膰 zwyci臋stwo Spartanom, kt贸rzy nie pogodzili si臋 z oddaniem koszulki i na miejscu zorganizowali, b艂yskawiczn膮, pe艂n膮 zaanga偶owania w spraw臋, zbi贸rk臋 na rzecz ma艂ej Amelii Suwa艂y, beneficjentki Fundacji Patralana. Jej wyniki przesz艂y najskrytsze oczekiwania rodzic贸w Amelii. Dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom Spartan Workout w Piekarach oraz organizatorom eventu:聽SpartanRacePoland聽(https://web.facebook.com/SpartanRacePoland/)聽oraz w艂adzom miasta聽Piekary Sl膮skie聽 (http://www.piekary.pl/news,article,1316,ekstremalne_bieganie_na_mosirze)聽za wykazanie si臋 wielkim sercem i gotowo艣ci膮 do niesienia pomocy potrzebuj膮cym.

_MG_2202 _MG_2339 _MG_2227 _MG_2225